Modele fiata osobowe

Katalog modeli Marki Fiat. MODELE Fiat zostały podzielone na MODELE Dostępne w salonach dealerskich w Polsce oraz pozostałe-wszystkie MODELE, których produkcję już zakończono, Bądź produkowane są na inne Rynki. Wybierz modèle samochodu je przejdé do strony z jego szczegółowym opisem. Fiat Brava à pięciodrzwiowy Przedstawiciel segmentu kompaktów, qui na rynku Pojawił się w 1995 r. i zastąpił modèle tipo. Razem z trzydrzwiowym modelem Bravo zdobył titre Europejskiego samochodu… Czytaj więcej Abarth 124 Spider korzysta z wielu podzespołów mazdy MX-5, ALE Oba MODELE różnią się OD siebie Jak Ogień i Woda: o Ile Edition dalekowschodnie – nawet w najostrzejszej wersji 2.0/160 km – ma tendencję do nadmiernego wychylania się zakrętach, o tyle Włoski Spider znacznie sztywniej resoruje. A do Tego jest szybszy je fenomenalnie brzmi. Fiat Punto (z jęz. włoskiego “KrOpkA”) reprezentujący segment B ujrzał Światło dzienne w sierpniu 1993 Roku podczas prezentacji w Turynie, zastępując tym samym na rynku modèle uno. Jak Podobnie…

Czytaj więcej Komfortowy bus Czy przerobiony dostawczak? Odpowiedzi na à pytanie szukaliśmy podczas Testu FIATA Ducato z kabiną przystosowaną faire partie 9 osób. Trzeba przyznać, że był à dla NAS Okres pełen wrażeń. Niestety, nie zawsze pozytywnych Fiat 600, jeszcze niedawno Seicento, à populny w Polsce samochód o Cechach typowo miejskich: Mały, Ekonomiczny i w miarê trwały. Fiat 600 (Seicento) Pojawił się w sprzedaży w 1998 Roku… Czytaj więcej Fiat 500 zadebiutował na polskim rynku pod koniec 2007 Roku, niecałe pół Roku po wielkim wydarzeniu, Jakim była seconde Premiera Tego małego AUTa w turynie. Z jednej strony Fiat 500 à Mieszanka… Czytaj więcej Fiat Ducato jest Kolejnym związkowcem FIATA i Koncernu PSA, które wspólnymi siłami produkują bliźniaczopodobne MODELE: Fiat Ducato, Citroen Jumper je Peuegot Boxer. Podobnie Jak przyszywani Bracia,… Czytaj więcej pierwsze Dane na temat modelu Fiat Multipla pojawiły się w latach 50-tych.

Ówczesny samochód był Dużo Mniejszy OD obecnych wersji, ponieważ jego Konstrukcja opierała się na auteur fiacie 600…. Czytaj więcej Koncern motoryzacyjny Fiat Chrysler automobiles Sprzedaje za 6, 2 MLD euro Oddział zajmujący się produkcją części Samochodowych Japońskiej firmie Calsoni Kansei-poinformowały strony w poniedziałek. Nowy podmiot będzie nosił nazwę Magneti Marelli CK Holdings. W sprzedaży jest nie tylko classique, ALE i sportowa wersja i modèle z napędem 4×4.


Comments are closed.